УЄФА покарав московське «Динамо» за расизм

Світовий футбол 15 Серпня, 13:21
Дисциплінарний комітет УЄФА вирішив покарати російський клуб через неправомірну поведінку вболівальників команди.

Дисципл

інарний комітет УЄФА вирішив покарати російський клуб через неправомірну поведінку вболівальників команди.

Дисциплінарний комітет УЄФА прийняв рішення покарати московське «Динамо» через расистську поведінку вболівальників у ході матчу 3-го відбіркового раунду Ліги Європи з «Хапоелем» К-Ш, -

повідомляє «СЭ».

Найближчу домашню гру під егідою УЄФА біло-блакитні проведуть з частково закритими трибунами. Таким чином, порожнім в грі раунду плей-офф Ліги Європи з «Омонією» виявиться сектор D-2, інформує офіційний сайт УЄФА. Домашня зустріч «Динамо» з «Омонією» пройде 28 серпня на «Арені Хімки».