Ветерани українського футболу зіграють з солдатами АТО

Динамо Київ 15 Серпня, 17:29
Поєдинок відбудеться в неділю у звільненому українською армією Севєродонецьку

, повідомляє газета «Сегодня».

Ветерани українського футболу зіграють товариський матч у звільненому Севєродонецьку з командою солдат АТО.

Гра пройде 17 серпня на стадіоні «Хімік».

У складі зірок повинні зіграти, зокрема, Володимир Бессонов, Іван Яремчук, Віктор Леоненко та Едуард Цихмейструк.