Блаттер запропонував давати тренерам право використовувати відеповтори двічі за матч

Світовий футбол 15 Серпня, 21:02
Президент ФІФА Йозеф Блаттер знову заявив про необхідність впровадження технології відеоповторів у футбол.

За словами Блаттера, необхідно ввести відеоповтори не тільки для суддів, а й для тренерів, які могли б двічі за матч використовувати цю функцію.

«Ми повинні зробити футбол більш прозорим і заслуговуючим довіри. Ми повинні підтримати суддів в їх непростій справі», -

цитує Блаттера «Трибуна».

Відзначимо, що спочатку про відеоповтори для тренерів Блаттер заявив у червні. Тепер Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB), що займається веденням і регулюванням правил футболу, повинна прийняти це нововведення.

Нагадаємо, що на ЧС-2014 вперше в історії футболу використовувалася система автоматичної фіксації гола.