Колишній футболіст київського «Динамо», а нині гравець німецького «Фрайбурга», Адмір Мехмеді назвав події в Україні сумними, а також висловив задоволення тим, що покинув нашу країну, інформує «Обозреватель», посилаючись на видання Badische Zeitung.
«Те, що відбувається в Україні - сумно. Звичайно, я стежив за подіями в цій країні, дивився телевізор, похитуючи головою. Апогеєм всього був збитий малайзійський Боїнг. Це просто неймовірно. Людям в Україні зараз дуже непросто. Але я щасливий, що не став свідком усього цього", - заявив Мехмеді