Адмір Мехмеді: «Щасливий, що не став свідком подій в Україні»

Динамо Київ 16 Серпня, 09:35
Колишній футболіст київського «​​Динамо», а нині гравець німецького «Фрайбурга», Адмір Мехмеді назвав події в Україні сумними, а також висловив задоволення тим, що покинув нашу країну.

Колишній футболіст київського «​​Динамо», а нині гравець німецького «Фрайбурга», Адмір Мехмеді назвав події в Україні сумними, а також висловив задоволення тим, що покинув нашу країну, інформує «Обозреватель», посилаючись на видання Badische Zeitung.

«Те, що відбувається в Україні - сумно. Звичайно, я стежив за подіями в цій країні, дивився телевізор, похитуючи головою. Апогеєм всього був збитий малайзійський Боїнг. Це просто неймовірно. Людям в Україні зараз дуже непросто. Але я щасливий, що не став свідком усього цього"​​, -

заявив Мехмеді

.