- Сьогодні Віталій Буяльській відпрацював 45 хвилин, а Ніко Кранчар – увесь матч. Це було побажання тренерського штабу першої команди?
- Так, в перерві Сергій Станіславович виказав свої побажання і ми не мали права не послухатись. На сьогоднішній момент Кранчар набирає фізичні кондиції через ігри за дубль, а Буяльський підтримує ігрову форму. 45 хвилин і буде готуватись до недільного матчу.
- Кранчар сьогодні був надактивним. Ваша суб’єктивна думка, наскільки він готовий для першої команди?
- Це дуже добрий мастер. Але на сьогоднішній момент його фізичні кондиції не дозволяють йому розкритись в повній мірі і гідно виступати за першу команду. Але час є і, я маю сподівання, що та гра, яку він сьогодні продемонстрував за дубль, допоможе йому скоріше набрати ігрову форму та допомогти першій команді в Лізі Європи та у Чемпіонаті.
- З приводу віддачі, у вас до нього питання є?
- Сьогодні не було. Якщо по першій грі було 50 на 50, то сьогодні це був професіонал. Перед грою ми розмовляли і просили його бути більш активним, як з м’ячем так і без нього. Сьогодні він і стелився у підкатах, і бігав добре. Крок за кроком, ми маємо сподівання, що він буде додавати.
- Замість Буяльського вийшов Мироненко, а потім відбулась заміна вже Мироненко. З чим це пов’язано?
- Мироненко отримав травму. Зараз лікарі будуть розбиратись, що там сталось.
- Спочатку капітаном команди був Полегенько, потім Бурда, а сьогодні вже Харатін. Це команда вибирає чи ви?
- Ні, це загальне рішення команди. Було прийняте рішення, що Бурда капітан, Харатін та Полегенько помічники. Але, оскільки, наразі Бурда тренується з першою командою, капітаном автоматично став Харатін.
- Полегенько ви замінюєте вже не першу гру. Чогось не вистачає йому?
- Ні, просто так складаються ігри і ми маємо можливість пограти іншим гравцям аби вони були в ігровому тонусі.
- З якою установкою команди виходила на другий тайм? Грали більше по рахунку (Після першого тайму 4:1) чи зважаючи на погодні умови (Майже увесь другий тайм йшов дуже сильний дощ)?
- Результат результатом, але ми намагаємось, щоби наша команда домінувала на футбольному полі. На установці перед грою було чітко сказано аби гравці пресингували, більше агресії. Другий тайм не став виключенням.
- Сьогодні не грав Віктор Циганков. З чим це пов’язано?
- Він отримав мікротравму у грі за збірну і сьогодні не міг прийняти участь у грі.
- Ігор Харатін сьогодні грав не на звичній позицій у центрі півзахисту, а центрального захисника. Із чим це може бути пов’язано?
- Виходячи із розмов з Ребровим – експериментуємо, оскільки гарний гравець оборони – нині дефіцит. Не тільки в київському «Динамо».
- Тобто Ребров попросив спробувати його на цій позиції?
- Так. В першій грі з «Олімпіком» і сьогодні. Бурду забрали в першу команду і ми вирішили, що Харатіну буде корисно набратись досвіду виступів саме на цій позиції.