Капітан «Металіста» Едмар не розуміє, чому харків'яни повинні грати свій домашній єврокубковий матч з «Рухом» в Києві.
- Чи зручно грати в настільки пізній час?
- Нормальний час, дуже зручне для нас, для хорошого футболу. Звичайно, ми раді, що вдалося здобути три очки.
- Чи позначився на команді арешт клубних акцій?
- Наша справа - грати в футбол. Чим менше читаєш такі новини - тим краще. Будемо старатися, щоб подібна інформація ніяк не позначається на нашій грі.
- Як команда прийняла Кобіна?
- Василь - відмінний хлопець, приїхав з хорошим настроєм. Нам відразу вдалося знайти з ним спільну мову. Потрібно побажати йому успіхів у «Металісті».
- Частина легіонерів покинула харківський колектив. Деякі з них вже працевлаштувалися в інших клубах. Чи спілкувалися з футболістами? Чи намагалися їх відговорити?
- Ні, адже у кожного є особистий контракт. Дай Бог, щоб у них було все добре, а також не було проблем у «Металіста». Сподіваюся, гравці і клуб зможуть знайти спільну мову, щоб всі були задоволені.
- Попереду у Вас зустріч з польським «Рухом»...
- Суперника ми ще не вивчали, почнемо готуватися наступного тижня. Але можу сказати, що готуватися до єврокубків ми будемо дуже серйозно.
- А чи вистачить кадрового резерву для виступів на три фронти?
- Думаю, ми наберемо потрібну форму через матчі - і у команди не буде ніяких проблем.
- «Рух», як і «Металіст», буде грати не на своєму домашньому стадіоні. Чи буде це бонусом для Вашої команди?
- Думаю, так. Але дуже неприємним є для нас обставини, що гру ми проводитимемо в Києві. Наші вболівальники дуже чекали цієї зустрічі. У Харкові все спокійно - вважаю, що матч міг бути проведений і в нашому місті, - сказав Едмар в інтерв’ю для «Террикону».