Колишній захисник збірної України Олександр Радченко дав свій прогноз на матч 4-го туру УПЛ між «Іллічівцем» та «Динамо».
«Думаю, «Динамо» наб’є «Іллічівцю». Мінімум тричі. Так, у попередніх матчах кияни виглядали непереконливо. Причина – вони ще не увійшли в сезон. Але команда поступово втягнеться. Маріупольцям динамівці повинні забити те, чого не забили «Олімпіку». Статистика ж красномовна: кияни втрачають очки в матчах з «Іллічівцем» по великих святах. Очевидно, що для «Динамо» азовці – зручний суперник, - цитує Радченка ua-football.com
До того ж маріупольці мають свої труднощі, пов’язані з політичною ситуацією в країні. Усі матчі вони грають на виїзді. Гадаю, вдома підопічні Миколи Павлова здобули б трохи більше очків. Стосовно «Динамо», то відсутність забивного нападника помітна. Хотілося б, звісно, вірити, що Кравець цей недолік компенсує. Але не думаю, що Артем здатен впоратися з такою нішею. Ми ж його знаємо не перший день».