— Чи задоволені Ви грою?
— Думаю, що так. Ми грали проти дуже сильного суперника і те, що забили чотири м’ячі – дуже добре. Але те, як в першому таймі «Іллічівець» виходив у контратаки, – добре, що наша оборона витримала. Нічого особливого в тому, що забили чотири м’ячі немає. Потрібно йти далі та готуватись до наступних матчів.
— Про що говорять ці коливання: тиждень тому – нічия з «Олімпіком», сьогодні – впевнена перемога на «Іллічівцем»?
— Про те, що зі всіма командами складно грати. Всі бачили, як «Олімпік» оборонявся з нами, і як вони грали з «Шахтарем». Можливо, різниця в тому, що «гірники» забили швидкий м’яч. Потім їм було складно. В обороні вони грали на 200%.
Сьогодні було те ж саме. Добре що ми забили м’ячі, створювали моменти і ми виграли цей матч.
— На скільки Кравець, який оформив перший хет-трик в чемпіонаті, на даний момент, відповідає Вашим очікуванням?
— На даний момент у нас взагалі немає нападників. Я вдячний Артемові за працю і на тренуванні та в грі. На жаль, у нас навіть немає заміни нападникові, тому, те, що робить Кравець – заслуговує на повагу. Він старається. Є моменти: забиває, чи не забиває, але він завжди працює до кінця. І, напевно, сьогодні, та праця перейшла в забиті м’ячі.
— Сергію, будеш шукати нападників?
— Не лише нападників. Я завжди говорив, що команді потрібне підсилення на всіх лініях. Сподіваюсь, що ці підсилення будуть.
— А звідки будуть підсилення? Що про це говорить президент? Команді незабаром стартувати в ЛЄ…
— Ви самі розумієте, що тепер складна ситуація і, перш за все, завдання – втримати гравців. Потрібно створювати колектив. Не лише в «Динамо», а й в інших клубах легіонери хочуть поїхати. Я радий, що ті хлопці, як є, все розуміють і професійно відносяться. Сподіваюсь, ми збережемо команду. Буде можливість – будемо підсилюватись.