«Іллічівець» - «Динамо» - 1:4. Післяматчева прес-конференція

Динамо Київ 17 Серпня, 19:58
Післяматчева прес-конференція головних тренерів «Динамо» та «Іллічівця»

Головний тренер «Динамо» Київ Сергій Ребров:

- Важка гра, як і всі. «Іллічівець» – це серйозний суперник, незважаючи на їхнє місце в турнірній таблиці. Особливо це підтвердилося в першому таймі, коли суперник великими силами виходив у контратаки та створювали моменти. На щастя, ми не пропустили до перерви, а в другому додали та виграли гру.

- Із першою командою тренується молодий захисник Микита Бурда. Чи варто чекати на нього в основній команді?

- Так, тренується, міг потрапити сьогодні до заявки. Це перспективний хлопець. У нього є талант, бажання, тому все залежить від нього.

- Чи буде «Динамо» шукати форварда через травму Мбокані?

- Конкуренція потрібна на будь-якій позиції. На жаль, зараз ми залишилися з одним форвардом, але в тій же молодіжній команді є Бесєдін, який забиває, прогресує. Все, знову ж таки, залежить від президента, від бажання потенційних новачків їхати до України. Я сподіваюся, як і президент, що ми знайдемо гідну заміну для Мбокані хоча б на той час, що він буде травмований. На жаль, він вибув на тривалий час, а нам незабаром стартувати в Лізі Європи.

- «Динамо-2» учора зазнало розгромної поразки від новачка першої ліги – «Гірника-Спорта». Чи дивилися ви цю гру?

- Дивився. Так, «Динамо-2» мало відчутну перевагу, але пропустило чотири м’ячі. Це трагедія, але у них є кваліфікований тренер, який має розібратися. Але так буває, оскільки там грають молоді хлопці. У них складна психологія: якщо вони втрачають упевненість, її важко повернути. Із досвідченими футболістами легше. Але я впевнений, що для них це хороший урок, із якого вони зроблять правильні висновки.

Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов:

- Я би хотів зробити комплімент «Динамо» за те, що вони взяли всі витрати за проведення матчу на себе. Це вони роблять уже вдруге впродовж цього півріччя, за що хотілося би подякувати їм. Що стосується матчу, то скільки приїжджаю сюди з різними командами, це була найкраща гра у виконанні ваших футболістів. Через кадрові втрати та події, що останнім часом відбуваються в нашому регіоні, ми не готові складати конкуренцію «Динамо». Кияни забили швидкий м’яч, і впродовж гри в мене не виникало питань, хто буде переможцем.

- Яке «Динамо» сильніше – те, яке ви тренували, чи нинішнє?

- Це було дуже давно. У «Динамо», яке я тренував, були зібрані найкращі на ті часи футболісти. Це була честь працювати з такими футболістами. Тоді суперників на внутрішній арені у «Динамо» не було. Зараз же, коли є конкуренція в нашому чемпіонаті, завдяки легіонерам, які приїжджають до нас, заздалегідь ніхто не може сказати, хто буде переможцем.