- Кілька слів по сьогоднішньому матчу.
- Вдалося перемогти 4-1. Безумовно, за будь-яку перемогу дають 3-и очки, і не має значення з ким грати: з представниками команди, яка бореться за Єврокубки, або з тими, хто якісь інші завдання в ході турніру вирішує. У нас кожна гра важлива, для нас кожні очки, в кінцевому підсумку, при підрахунку, будуть вирішальними.
- Після пропущеного гола вам надавали медичну допомогу, чи все в порядку, немає травми?
- Футбол - контактна гра, і навіть при великому бажанні не завжди вдається уникнути зіткнення. Якщо говорити об'єктивно по цій ситуації, не пішов би на вихід - не було б ні зіткнення, ні гола.
- Тож травми нема?
- Слава Богу, все нормально.
- Сьогодні було кілька вкидань м'яча з центральної лінії рукою за низькою траєкторією - такого давно не було. Це гра розташовувала до такого початку в атаці, чи щось змінилося?
- Ні, нічого не змінюється, всі наші принципи залишаються такими ж. Просто не завжди є можливість ввести швидко м'яч. Коли є, я намагаюся по-максимуму це використовувати. Ми над цим працюємо і постійно намагаємося якнайшвидше вводити м'яч у гру, і якнайшвидше змушувати суперника розвертатися обличчям до своїх воріт.
- Після матчу, в роздягальні, Артему Кравцю команда щось говорила?
- Привітали його. Дай Бог, щоб у кожній грі хет-трик робив.
- Як вам суперник в Кубку України?
- Ще не вивчали. Ми враховуємо сильні та слабкі сторони нашого суперника безпосередньо перед грою. Але, ми більше робимо акцент на гру своєї команди, на реалізацію всього того, над чим ми працюємо в тренувальному процесі.
- Сьогодні Макаренко грав не на своїй позиції, як він впорався, на вашу думку?
- Так, я звик що він весь час зліва, а тут аж шия трохи затерпла (посміхається).
Все нормально, він досить добре зіграв. Я вважаю впорався з цією позицією, з цією грою.
- Зараз так склалися обставини, що є певні проблеми з воротарями в збірній України. Ваше рішення не може бути переглянуте?
- Ніколи не говори «ніколи». При певних обставинах... Не дай Бог, трапиться ситуація, як перед чемпіонатом Європи, скажімо так...
- В «Динамо» наразі два воротаря. Чи домовляєтесь ви якось з Олександром Рибкою, хто в яких іграх буде грати?
- Справа в тому, що ми, фактично завжди, розбираємо ігри, аналізуємо допущені помилки, дії. Але з приводу того, хто грає, а хто не грає, приймає рішення тренерський штаб. Ми не приймаємо рішень, наша справа, створити головний біль для головного тренера і для тренера воротарів. Для того щоб поламали голову, кому довірити місце у воротах.