- Це моя перша гра. Я задоволений поверненням на поле.
- Вам важко далася сьогоднішня перемога?
- Ні. На початку було трохи складно, тому що вони захищали нічий результат. В другій половині ми грали краще, ми отримали більше простору і довели результат до переможного.
- Як ти оцінюєш свої фізичні кондиції?
- Я почуваюся добре, але маю й далі наполегливо працювати, тому що й досі не готовий грати зі стартових хвилин, тому я і зіграв тільки 30 хвилин. Сподіваюсь, що скоро я буду з’являтися на полі в стартовому складі.
- Ходять розмови про зацікавленість зі сторони «Мілану», що ти можеш сказати з цього приводу?
- Єдине, що я можу сказати – це те, що я залишаюся в «Динамо».