Леоненко: «Не знав би Павлова - склалося б враження, що гравці його плавили»

Динамо Київ 18 Серпня, 06:20
Відомий футбольний експерт поділився своїми думками про матч «Іллічівець» - «Динамо».

Відомий футбольний експерт

поділився своїми думками про матч

«Іллічівець» - «Динамо».

«Якби я не знав Миколу Павлова, то склалося б таке враження, що гравці його «плавили». Так грати в захисті? Таку оборону бачив лише одного разу - коли «Іллічівець» «плавив» Близнюка, коли був розгром з рахунком 9:0. Тільки футболісти «Динамо» про це тоді нічого не знали.

Перший тайм більш-менш нормально, а другий тайм... Можливо, Павлов їх загнав, я не знаю. Я в це не вірю, але якщо не знати Павлова, то все було дуже дивно»,

-

цитує Леоненка

«Великий футбол»

.