Відомий футбольний експерт
поділився своїми думками про матч
«Іллічівець» - «Динамо».
«Якби я не знав Миколу Павлова, то склалося б таке враження, що гравці його «плавили». Так грати в захисті? Таку оборону бачив лише одного разу - коли «Іллічівець» «плавив» Близнюка, коли був розгром з рахунком 9:0. Тільки футболісти «Динамо» про це тоді нічого не знали.
Перший тайм більш-менш нормально, а другий тайм... Можливо, Павлов їх загнав, я не знаю. Я в це не вірю, але якщо не знати Павлова, то все було дуже дивно»,
-
цитує Леоненка
«Великий футбол»
.