Про вибір клубу: «Дніпро» - це все-таки серйозний клуб. І я не замислювався. Хоча я не знав, що так все обернеться».
Про Ротаня: «Він капітан, дійсно. Відчувалося, що його не вистачає. Це відчувалося і по футболістам. Він завжди вселяв упевненість. Навіть, коли я в «Металісті» працював, це відчував. У нього енергетика, яка дозволяє футболістам проявити свої якості», -
повідомляє MatchDay.
Про завдання: «Ніяких завдань немає. Мені не говорили - ти повинен виграти перше місце, Лігу чемпіонів. Але найосновніше - я і футболістам кажу - показувати видовищну гру. Звичайно, краще щоб результат був на нашу користь, але щоб вони не зациклювалися на результаті».
Про бажання: «Сподіваюся, що хлопці будуть показувати комбінаційний футбол. Вони це трохи вловили. Але ще потрібен час».
Про мрію: «Ви знаєте, що я максималіст. Мені хочеться вигравати у кожній грі. Хочу виграти з «Дніпром «чемпіонат».