«Мені здається, що рівень санкцій вже близький до максимального. Уже в політиці дійшли до третього рівня. Такий же має бути рівень санкцій і в футболі.
Вони можуть втратити чемпіонат світу, єврокубки. І говорити сьогодні про те, що Росія забезпечить всім безпеку на час проведення міжнародних турнірів, напевно, ніхто не візьме на себе таку відповідальність», -
сказав Павелко в ефірі програми «Профутбол», повідомляє «Трибуна«