, повідомляє Укрінформ.
Команду ветеранів «Динамо» очолив Володимир Безсонов, якого знають на Луганщині ще як одного з тренерів луганської «Зорі». Склад динамівців був цілком «зірковий» - Віктор Хлус, Іван Яремчук, Віталій Косовський та інші.
Тайми тривали по тридцять хвилин, що, однак, не завадило пролитися цілому потоку голів. Рахунок був відкритий голом у ворота гостей вже на першій хвилині. На шостій кияни відповіли точним ударом по воротах господарів.
На трибунах були присутні виключно сині і жовті кольори; вболівальники не сильно відрізняли команди, скандуючи гасла «Слава Україні», «Героям слава» і пісню про президента однієї сусідньої держави.
Матч завершився перемогою ветеранів «Динамо» з рахунком 3:2.
«Матч пройшов у чудовій атмосфері! Зібралася практично повна трибуна. Вболівальники скандували «Слава Україні!» не гірше, ніж у Тернополі чи Львові.
Спасибі нашим хлопцям з АТО і жителям Сєвєродонецька, які дуже активно раділи і нам, і бійцям української армії!
«Слава Україні!», - написав воротар ветеранської команди «біло-блакитних» Святослав Сирота на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.