Ветерани «Динамо» зіграли зі збірною АТО «Матч миру». ФОТО

Динамо Київ 18 Серпня, 10:16
У Сєвєродонецьку на стадіоні «Хімік» відбувся футбольний матч між командою ветеранів київського «Динамо» і збірною сил АТО на Луганщині

, повідомляє Укрінформ.

Команду ветеранів «Динамо» очолив Володимир Безсонов, якого знають на Луганщині ще як одного з тренерів луганської «Зорі». Склад динамівців був цілком «зірковий» - Віктор Хлус, Іван Яремчук, Віталій Косовський та інші.

Тайми тривали по тридцять хвилин, що, однак, не завадило пролитися цілому потоку голів. Рахунок був відкритий голом у ворота гостей вже на першій хвилині. На шостій кияни відповіли точним ударом по воротах господарів.

На трибунах були присутні виключно сині і жовті кольори; вболівальники не сильно відрізняли команди, скандуючи гасла «Слава Україні», «Героям слава» і пісню про президента однієї сусідньої держави.

Матч завершився перемогою ветеранів «Динамо» з рахунком 3:2.

«Матч пройшов у чудовій атмосфері! Зібралася практично повна трибуна. Вболівальники скандували «Слава Україні!» не гірше, ніж у Тернополі чи Львові.

Спасибі нашим хлопцям з АТО і жителям Сєвєродонецька, які дуже активно раділи і нам, і бійцям української армії!

«Слава Україні!», - написав воротар ветеранської команди «біло-блакитних» Святослав Сирота на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.