Сергій Палкін: «Як тільки Бернард прилетить, відразу вручимо йому повідомлення про покарання»

Футбол України 18 Серпня, 13:31
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін прокоментував ситуацію із затримкою повернення після відпустки бразильського нападаючого Бернарда

, пише ІТАР-ТАСС.





«Сьогодні він вилітає з Бразилії, а завтра прибуде в розташування клубу, -

сказав Палкін.

- Чи вибачимо ми Бернарда? Ні в якому разі. Як тільки прилетить, відразу вручимо йому повідомлення про покарання».



Нагадаємо, в кінці липня розташування «Шахтаря» покинули шість футболістів - аргентинець Факундо Феррейра, а також бразильці Тейшейра, Дентіньо, Коста, Ісмаїлі і Фред, мотивувавши від'їзд нестабільною ситуацією в Україні. Пізніше футболісти повернулися в команду, Бернард є останнім з бразильців, який затримався в Бразилії.