Владлен Юрченко: «У Німеччині на перше місце поставлена ​​боротьба»

Динамо Київ 18 Серпня, 14:17
20-річний український півзахисник «Байєра» в інтерв'ю MatchDay розповів про свою адаптацію за кордоном.

20-річний український півзахисник «Байєра» в інтерв'ю MatchDay розповів про свою адаптацію за кордоном.

- Владлен, що є такого в Німеччині, чого не вистачає або зовсім немає в Україні?

- В інфраструктурі особливих відмінностей немає. Що в «Шахтарі» умови були ідеальними, що тут. Тут тренерський штаб по-іншому до тебе ставиться, всі рівні. До кожного однакове ставлення.

- Твої перші враження про німецький футбол?

- За товариськими матчами можна сказати, що це жорсткий футбол. Всі команди атлетичні, а мені цього якраз не вистачало. Я працюю на тренуваннях і додаю в цьому плані. У них на перше місце поставлена ​​боротьба.

- Тренер молодіжної збірної Сергій Ковалець розраховує на тебе в прийдешніх іграх з Швейцарією і Ліхтенштейном?

- Я не знаю, це в нього потрібно запитувати.

- Як відреагував Сергій Ковалець на рішення головного тренера «фармацевтів» не відпустити тебе в молодіжну збірну на товариський матч?

- Нормально відреагував. Це робочі моменти. Я весь передсезонний збір готувався. Якраз виїхати перед першою грою... Думаю, це було б не правильно. Збірна пішла на поступки, спасибі Сергію Івановичу.

- Роджер Шмідт не відпустив вас, пояснивши тим, що Ви готуєтеся до кубкового матчу. Але в підсумку навіть не включив Вас в заявку. Як можете це пояснити?

- Буває таке у футболі. Готувався і не потрапив в заявку. Я ніяк не можу пояснити - це рішення тренера.

- Зазвичай у Німеччині у наших футболістів немає проблем з адаптацією. Чому так?

- Я навіть не знаю. Просто тут приймають добре, ставляться добре. У мене не було великих проблем щось не зрозуміти - зі мною перекладач працює, все перекладає. Я думаю, через це ти відчуваєш себе «в своїй тарілці».

- Як оціните шанси команди за вихід на Євро-2015?

- Шанси великі - необхідно виграти два матчі. Це все під силу зробити. У нас хороша збірна, яка повинна претендувати на вихід. І, якщо вийдемо, то на чемпіонаті Європи будемо боротися за високі місця. Команда підібралася дуже хороша.

- Які подальші плани на майбутнє?

- Як тренувався, так і буду далі тренуватися, доводити тренеру, що гідний грати в цій команді.

- Чи є в планах повернення в Україну?

- Я поки не думав про це. Ніяких планів немає. Я хочу тут грати, і тут доводити.