Борис Баранець: «На «Динамо» відреагували навіть дуже позитивно»

Динамо Київ 18 Серпня, 15:41
Півзахисник кіровоградської «Зірки» розповів MatchDay про свої і командні настрої перед зустріччю в Кубку України з найтитулованішим клубом країни.

Півзахисник кіровоградської «Зірки» розповів MatchDay

про свої і командні настрої перед зустріччю в Кубку України з найтитулованішим клубом країни.

- Борис, як вам результат жеребкування 1/16 фіналу Кубка України?

- Якщо чесно, думав, що випаде інший суперник. Але якщо «Динамо», «Шахтар» або «Дніпро», лідери нашого чемпіонату попадаються, то все одно ж потрібно грати і давати результат.

- А як, взагалі, в команді відреагували на такий жереб?

- Настрій нормальний, відреагували навіть дуже позитивно.

- Як іде підготовка до цього поєдинку?

- Ось з сьогоднішнього дня її починаємо (матч відбудеться 23 серпня. -

Прим. MatchDay

).

- Команда вірить в свої сили і здатність створити сенсацію?

- Думаю, кожен футболіст «Зірки» вірить в позитивний результат. Навіщо тоді виходити і грати, якщо не вірити в перемогу?

- Наскільки важливо для команди участь в Кубку України?

- Звичайно, це престижно - позмагатися. Самі знаєте, якщо в Кубку команда доходить до фіналу, то можна і в єврокубках зіграти. Повторюся, це престижно для команди і для кожного футболіста - пройти якомога далі.

- Завдання на цей турнір є?

- Нам не давали, наприклад, завдання - виграти Кубок України. Який би суперник не був - «Динамо» або інша команда Прем'єр-ліги - потрібно грати.

- Чого очікуєте від матчу з киянами?

- Думаю, всіх нас чекає безкомпромісна гра. Кияни приїдуть тільки за перемогою, а ми гратимемо у рідних стінах і теж захочемо виступити гідно. Так що має бути хороша гра.

- Тобто налаштовані ви по-бойовому?

- Звичайно, а як інакше!