Новачками полтавської «Ворскли» стали Денис Оджукву та Юрій Семелітко.
Відзначимо, що обидва гравця поповнили склад «Динамо» U-19 лише на початку цього року, після розвалу київського «Арсеналу».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Новачками полтавської «Ворскли» стали Денис Оджукву та Юрій Семелітко.
Відзначимо, що обидва гравця поповнили склад «Динамо» U-19 лише на початку цього року, після розвалу київського «Арсеналу».