«Феєнорд» боїться летіти до Києва

Футбол України 19 Серпня, 09:37
Керівництво голландського «Феєнорда» напередодні першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти «Зорі» прийняло рішення перевірити обстановку в Києві.

Через проведення АТО в східних областях України зустріч пройде в столиці країни на стадіоні імені Валерія Лобановського.

За день до гри на Україну вирушать директор Ерік Гудді і менеджер роттердамців Бас ван Нортвейк.

- Це дійсно незвично, -

наводить слова Гудді sportbox.ru з посиланням на De Telegraaf

. - Але ми б хотіли переконатися в безпеці, ніж потім шкодувати. Потрібно бути пильними, хоча влада і гарантували безпеку. Ми хочемо все перевірити своїми очима, перш ніж летіти до Києва.

Нагадаємо, що перший матч «Зоря» - «Феєнорд» відбудеться в четвер 21 серпня, матч-відповідь - в Голландії 28 серпня.