«Металіст» відправить гроші в дитячий будинок Слов`янська. ФОТО

Футбол України 19 Серпня, 10:08
Гроші, які було виручено від продажу квитків на матч Чемпіонату України «Металіст» - «Говерла», як і було обіцяно керівництвом клубу, будуть відправлені в слов'янський дитячий будинок «Топольок».

Гроші, які було виручено від продажу квитків на матч Чемпіонату України «Металіст» - «Говерла», як і було обіцяно керівництвом харків'ян, будуть відправлені в слов'янський дитячий будинок «Топольок».

Загальна сума виручених коштів - 101 340 гривень. Ці гроші будуть витрачені на відновлення будівлі дитячого будинку, яке постраждало в ході військових дій в місті Слов'янськ.

Прес-служба ФК «Металіст»