Екс-гравець збірної України Іван Гецко прокоментував передбачуваний результат в «донецькому дербі» та дорікнув гравцям маріупольського «Іллічівця», які без боротьби програли «Динамо».
«Олімпік» - «Шахтар». Усе було зрозуміло ще до матчу — будьмо відверті. Мене інший момент здивував: я сподівався, що «гірники», забивши десь так два м’ячі, зупиняться, не добиваючи споріднену команду. А вийшло справжнє побиття немовляти. Я знову переконався, що рівень «Олімпіка» — то десь середина першої ліги, навіть не вгорі таблиці нижчого дивізіону. Вочевидь, завдання клубу Гельзіна — забирати очки у «Динамо» та «Дніпра», не більше того.
«Іллічівець» — «Динамо». Звичайно, від маріупольців чекав більшого. Мені здається, що цю гру вони програли ще до гри — даруйте за каламбур. Не було в них ні спортивного нахабства, ні свіжості, ні агресії, ні особливого бажання боротися.