Шестеро динамівців взяли участь у матчі «Металіст» - «Говерла»

Динамо Київ 19 Серпня, 13:20
У матчі 4-го туру Прем’єр-ліги «Металіст» - «Говерла» взяли участь п’ять динамівців, орендованих ужгородському клубу, а також один, орендований харківському.

Повний матч за «Говерлу» відіграли голкіпер Максим Коваль, а також захисники Сергій Люлька та Віталій Ягодінскіс.

Ще двоє орендованих динамівців вступили у гру в другому таймі.Віталій Каверін вийшов на поле замість Трухіна на 59-й хвилині, аВ’ячеслав Панфілов замінив Павленка на 85-й.

У складі «Металіста» повний матч на позиції центрбека відіграв ще один орендований динамівець – Аїла Юссуф. Нігерієць взяв участь у всіх чотирьох іграх харків’ян цього сезону.

Матч завершився мінімальною перемогою господарів поля завдяки єдиному голу, який на 70-й хвилині забив Гоменюк.

*фото ФК «Металіст»