Повний матч за «Говерлу» відіграли голкіпер Максим Коваль, а також захисники Сергій Люлька та Віталій Ягодінскіс.
Ще двоє орендованих динамівців вступили у гру в другому таймі.Віталій Каверін вийшов на поле замість Трухіна на 59-й хвилині, аВ’ячеслав Панфілов замінив Павленка на 85-й.
У складі «Металіста» повний матч на позиції центрбека відіграв ще один орендований динамівець – Аїла Юссуф. Нігерієць взяв участь у всіх чотирьох іграх харків’ян цього сезону.
Матч завершився мінімальною перемогою господарів поля завдяки єдиному голу, який на 70-й хвилині забив Гоменюк.
*фото ФК «Металіст»