Новоспечений нападник «Барселони» Луїс Суарес ще раз прокоментував укус Джорджо К'єлліні на ЧС, пише «Футбол24»
.«Яке покарання призначили - таке і призначили. Щоб ця помилка не повторилася, я звернувся до професіоналів. Це особисте. Я б не хотів повертатися до того, що тоді сталося.
Я не вибачився відразу, бо був у депресії. Мені нічого не хотілося. Тільки після спілкування з родиною та дітьми я усвідомив, що потрібно прийняти реальність», -
сказав Суарес
.