Денис Бойко: «Конфлікту з Мілевським - немає»

Динамо Київ 19 Серпня, 16:45
Воротар дніпропетровського «Дніпра» на перед матчевій прес-конференції розповів про взаємовідносини з Мілевським та про те, чим відрізняється Ліга Європи від Ліги Чемпіонів.

Воротар дніпропетровського «Дніпра» на перед матчевій прес-конференції розповів про взаємовідносини з Мілевським та про те, чим відрізняється Ліга Європи від Ліги Чемпіонів.

- Як ви відноситесь до висловлювань капітана «Хайдука»?

- Це думка капітана «Хайдука». Ми до цього відносимось абсолютно нормально. Ми поважаємо свого суперника.

- Хвилювання перед матчем Ліги Чемпіонів було більше?

- Особливого хвилювання не було. Відчували відповідальність, але саме нервування особливого не було. Я не можу сказати, що Ліга Європи сильно відрізняється від ліги Чемпіонів. Так, відмінності є, але це еврокубки. Тут гарні європейські команди і ми мусимо виходити і показувати свій футбол.

- З Артемом Мілевським у тебе ніяких особистих рахунків немає? Після того епізоду з Гусєвим, Мілевський дуже різко висловився у твою сторону.

- Я не читав нічого, про що писав Мілевський. І ніяких особистих рахунків між нами немає. Тим більше, що усі ми професійні футболісти, ми повинні виходити на поле і лише там показувати, хто є хто.

- Чи хотіли б ви зіграти проти Мілевського?

- Артем гарний футболіст, який може підсилити команду-суперника. Я не знаю у якій формі він наразі перебуває, але для мене немає різниці, проти якого футболіста чи команди грати. Ми повинні виходити на поле, виконувати вказівки тренера не звертаючи уваги на те, хто суперник.