Святослав Сирота: «За кілька років «професійного» ​​управління, футболістів залишилося близько 5 тисяч, а клубів 40!!!»

Динамо Київ 20 Серпня, 06:07
Колишній голова ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у Facebook піддає критиці дії ФФУ.

Колишній голова ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у

Facebook

піддає критиці дії ФФУ.

«Розкажу один приклад, як ФФУ вбиває футбол.

Такого ніде немає в Європі та світі. Але у нас після приходу в ФФУ «фахівців» з'явилося це ноу-хау.

Наші герої-чиновники прирівняли статус любителя до статусу професіонала.

І при заявці гравця за любительську команду наша Федерація вважає це переходом. І обмежила переходи трансферним періодом.

Поясню це на прикладі, щоб було зрозуміло.

Гравець Іванов не може знайти до 31 серпня професійну команду в Україні. Але якось готуватися ж треба. Іванов заявляється за любительську команду тренуватися і грати на першість області або району. Щоб мати хоч якусь ігрову практику.

Згідно рішень ФФУ, після 31 серпня він не може бути заявлений ні за яку професійну команду в Україні. Так як любитель на думку спеців з ФФУ не є «вільним агентом». В чемпіонат Польщі, Англії, Італії та ін. він може заявитися. А в чемпіонат України не може.

Тільки ФФУ не може дати відповідь, так як же готуватися тим хлопцям, які не змогли працевлаштуватися до закриття трансферного вікна? Особливо, коли клубів стає все менше і менше?

Далі буде

PS. До приходу «спеців» в Україні було зареєстровано близько 8 тисяч футболістів і 70 професійних клубів. За кілька років «професійного» ​​управління футболістів залишилося близько 5 тисяч, а клубів 40!!!!!!!!!

Справжні проффесори!

Браво, Федерація! ©».