Артем Мілевський навідався на базу «Динамо»

Динамо Київ 20 Серпня, 11:56
Український форвард хорватського «Хайдука» Артем Мілевський, який вчора прибув до Києва на матч Ліги Європи проти дніпропетровського «Дніпра», в день поєдинку встиг побувати на базі свого колишнього клубу - київського «Динамо»

, повідомляє Xsport.





Форвард настільки скучив за рідною тренувальною базою, що зумів знайти час для того, щоб заїхати в Конча-Заспу, де тренується київський клуб.



Нападаючий в 11 ранку, під час тренування дубля, прибув в Конча-Заспу для того, щоб побачитися з «динамівським» колективом.



Нагадаємо, сьогодні дніпропетровський «Дніпро» на київському стадіоні «Олімпійський» прийме хорватський «Хайдук» в рамках першого матчу раунду плей-офф Ліги Європи. Початок поєдинку - 19:00.