Федерація футболу України та Прем'єр-ліга прийняли рішення скасувати «золотий матч» чемпіонату України, повідомляє ПроСпорт.
Відтепер доля золотих медалей чемпіонату визначатиметься виключно за підсумками регулярного сезону.
Якшо у двох команд буде однакова кількість очок, то чемпіон визначатиметься за наступним критерієм: - краща різниця забитих і пропущених м'ячів; - більша кількість забитих м'ячів; - матчі між собою; - більша середня оцінка у конкурсі «Чесна гра» (за результатами усіх матчів); - жеребкування.
Зазначимо, що «золотий матч» проводився лише одного разу. У сезоні 2005/06 «Шахтар» і «Динамо» набрали однакову кількість очок, а у «золотому матчі» донеччани перемогли з рахунком 2:1.