УЄФА карає «Дніпро» матчем без глядачів та штрафом

Футбол України 20 Серпня, 16:27
За інформацією офіційного сайту УЄФА дніпропетровський «Дніпро» буде покарано домашнім матчем при пустих трибунах і штрафом.

Як повідомляє сайт УЄФА, дніпрянам належить зіграти одну домашню гру, рамках Ліги Європи, за пустих трибун.

При цьому, «Дніпро» забов’язаний виплатити штраф у розмірі 50 тисяч євро.

Також клубові призначено випробувальний термін строком на два роки.

Нагадаємо, «Дніпро» покарано через сутичку фанів у матчі з «Копенгагеном», котрий відбувся 30-го липня.