Артем Мілевський: «Мене дуже люблять в «Хайдуці». ВІДЕО

Динамо Київ 20 Серпня, 19:48
Артем Мілевський відповів на запитання журналістів, після матчу першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи «Дніпро» - «Хайдук» (2-1).

- Переживав за те, як тебе зустрінуть вболівальники в Києві?

- Не було переживань. Я думаю, нічого поганого такого не зробив тут. Я виходив, я знав чого я хотів.

- Що сказав тренер після гри?

- Сказав, щоб ніхто не засмучувався, бо цей результат не катастрофа. Якщо чесно, «Дніпро» був сьогодні, може трошки сильніше, створив більше моментів. Відповідно вони виграли в один м'яч.

У нас є великий шанс. Тим більше дуже багато вболівальників прийде в Хорватії. Це буде величезна підтримка.

- Який результат сьогодні мав влаштувати «Хайдук»?

- Краще, якби закінчилася гра з рахунком 1-1, але знову ж таки, повторюсь, «Дніпро» насідав постійно, створював моменти. Рахунок закономірний, але там, знову ж таки, був момент з пенальті, який не призначили. Може бути нічия була б, може щось інше.

- Що дійсно було у тому моменті?

- Я був далеко і не бачив, але хлопці всі говорять, що був пенальті. Тримали нашого форварда Магліца за майку.

- Чи вдалося зустрітися з кимось із друзів в Києві?

- Було дуже мало часу. Друзі приїжджали в готель, трошки там посиділи, кави попили і не більше.

- Ви вже адаптувалися в «Хайдуку»?

- А мене дуже люблять там, добре ставляться. Мені залишається лише тренуватися. Там і Горан, і дружина його - всі допомагають. І Боря, з яким я працював у Києві, всі допомагають. Залишилось тільки набрати минулу форму.

- Ви найбільш досвідчений гравець «Хайдука», ще не відчуваєте себе ветераном?

- Ще рано мені.

- Що можете сказати про підтримку?

- Величезне дякую за підтримку, мені дуже приємно. Великий привіт вболівальникам. Напевно, більше було вболівальників «Дніпра», величезне дякую їм та київським. Безумовно, це мій дім, який був протягом багатьох років. Тому величезне дякую.

- Ви говорили, що хвилювались перед приїздом в Київ. Ви так уявляли собі це повернення?

- «Дніпро» був трошки сильніший за моментами. Тому рахунок 2:1 в якісь мірі можливо закономірний. Але, знову ж таки, неназначений пенальті. Було не було, потрібно буде дивитись. Але в нас матч відповідь, 2:1 не такий рахунок, щоб посипати голову попелом. Повірте, хлопці будуть грати в зовсім інший футбол у Спліті.

- Коли лишалась одна заміна в «Хайдука», ви так поглядали на тренера... Було хвилювання?

- Звичайно хотілось вийти на поле, перед вболівальниками, на цей стадіон. Не знаю, коли ще випаде така нагода, можливо взагалі не вийду, тому звичайно хотілось вийти.

- Такий матч, зокрема, проти української команди - це шанс нагадати про себе Михайлу Фоменку?

- Поживемо побачимо. Давайте спочатку форму хорошу наберемо, а потім буде видно.