Форвард дніпропетровського «Дніпра» Євген Селезньов поспілкувався з журналістами після перемоги над «Хайдуком».
- Наскільки складно було сьогодні? Візуально «Дніпро» мав більшу перевагу, тим не менш...
- Але не забили багато голів…
- Так, не вийшло. У першому таймі особливо...
- Так, дуже багато моментів мали. Залишається тільки працювати над реалізацією. Команда створювала моменти, а ми не реалізовували. Це наша вина, виходить.
- Так ви не працюєте над реалізацією? Ви після кожного матчу так кажете…
- А що я мені ще казати? У мене 6 ігор - 0 голів. Що мені сказати?
- Наскільки сьогодні не вистачало атакуючих півзахисників, Коноплянки, Матеуса?
- Для команди - це важливі гравці, звичайно, їх не вистачає.
- Що сказав Мирон Богданович у перерві? Як треба було переломити хід гри, при тому, що «Дніпро» мав перевагу?
- Треба просто було реалізовувати моменти, от і все. Вони то у нас були, потрібно було тільки реалізувати.
- У підсумку, задоволені результатом?
- Ні, повинні були забивати більше.
- Чи досить цього результату для перемоги?
- Подивимося в Спліті.
- Що стало причиною пропущеного голу?
- Плутанина. Власно кажучи, я не дуже пам’ятаю цей момент. Там якась метушня, відскок, удар - відскок.
- Що трапилося із командою у другому таймі?
- Хотіли забити, бігли усією командою вперед, розкривалися, наривалися на контратаки.
- Який результат влаштує команду у виїзній грі?
- Який дозволить нам пройти далі, такий і влаштує.
- Відчували психологічний тиск? Бо в першому таймі було дуже чутно вболівальників «Хайдуку», хоча їх було не дуже багато.
- В першу чергу, дуже погано, що ми не граємо у себе вдома. Ми виходили в Лігу чемпіонів… А вважай - граємо на виїзді. Зрозуміло, що ми граємо в Україні, але наш стадіон - «Дніпро». На кожну гру він повністю заповнюється. А тут при такому стадіоні - 10 тисяч. Це не те, що ми чекали, не те, що хотіли. Це важливі ігри, і ми потребуємо підтримки. Думаю, грай ми вдома, був би зовсім інший результат. Поки маємо, що маємо.
- Ви же знаєте, що УЄФА покарала клуб за поведінку вболівальників «Дніпра»...
- Я розумію, я нікого в цьому не звинувачую. Я просто констатую факт. Другу гру в Європі ми граємо, вважай, на виїзді. Це не наш стадіон, не наше поле. Але це ні в якому разі нас не виправдовує, я просто кажу як є.
- Яка була ваша задача, коли вийшов Шахов? Він передавав вам якісь цінні вказівки від Маркевича?
- Я повинен був зіграти лівого півзахисника.
- Ви повинні були зайняти місце Жені Коноплянки?
- Та ні. Я і Коноп різні гравці, в нас різні завдання.
- Як вам сьогоднішня підтримка трибун?
- Підтримували нас, проте, я ще раз кажу, що це не «Дніпро-Арена».
- Артем Мілевський казав, що хотів помінятися з вами футболками...
- Так, ми помінялися. Ми з ним перекинулися парою слів до матчу, після матчу. Сказали, що побачимося в Хорватії.