Тренер «Леха»: «Я не знаю, чи вийде Теодорчік в наступному матчі»

Динамо Київ 20 Серпня, 21:15
В.о. головного тренера познанського «Леха» Криштоф Хробак прокоментував можливий перехід до київського «Динамо» свого підопічного.

- Я не знаю, чи виведу «Лех» на наступну гру. Також я не знаю, чи буде у цій грі приймати участь Лукас Теодорчік, -

повідомив Хробак

.

Зазначимо, що сьогодні у польських ЗМІ з'явилось повідомлення про те, що київське «Динамо» згодне заплатити за Теодорчіка не 4 мільйони євро, як повідомлялось раніше, а 3,5 мільйони.