Післяматчевий коментар Євгена Селезньова стосовно результату поєдинку «Дніпро» - «Хайдук», який завершився мінімальною перемогою дніпрян (2:1).
- Женя, ми зараз переглянули статистичні дані і побачили, що у «Дніпра» була просто фантастична перевага над «Хайдуком» за кількістю ударів по воротах. Але чому тоді рахунок лише 2:1 і команда програвала по ходу зустрічі?
- Бо не забили ті, хто повинен був, в тому числі і я, - цитує Селезньова офіційний сайт «Дніпра»
- Може воротар зловив кураж?
- Складно сказати, може ми слабкі.
- Але ви все-таки виграли...
- Вигравати повинні були з більшим рахунком. Але коли не забиваєш стільки голів, можна говорити про те, що або не в формі знаходишся, або про свою слабкість. Хоча в принципі грали добре, старалися, але ви бачили, що на останній стадії не виходило.
- Підсумковий рахунок дає привід для оптимізму?
- Так, ми все-таки виграли, але в Спліті буде важкий матч. Треба буде перемагати. Зараз же можу вибачитися перед командою за незабиті м'ячі.
- Ви обмінялися футболками з Артемом Мілевським?
- Так, обмінялися.
- Як охарактеризуєте його гру?
- Він багато пропустив, але було видно його бажання, а рівень у нього завжди був хороший.