В день матчу Кубка України «Зірка» - «Динамо», 23 серпня, відзначається День Державного Прапора України.
«
Саме тому ми закликаємо КОЖНОГО на гру в Кіровограді взяти з собою наш національний прапор. До гри ще достатньо часу, а дістати прапор сьогодні не є проблемою», - заявили ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК