Віду запрошено до збірної Хорватії

Динамо Київ 21 Серпня, 11:37
Хорватського захисника «Динамо» Домагоя Віду було включено до списку з 25-ти гравців, на яких розраховує в найближчих матчах головний тренер збірної Хорватії Ніко Ковач.

Оголошуючи список, Ковач наголосив, що буде більше довіряти молоді та активніше долучати їх до матчів за збірну:

«Є багато нових облич, молодих хлопців, і зараз прийшов час, щоб щось змінити та дати їм шанс. Чому б і ні? За кілька років вони можуть стати топ-гравцями, й під час цього етапу підготовки ми спробуємо побачити, як це могло би спрацювати в майбутньому».

Віда дебютував на рівні міжнародних матчів національних збірних чотири роки тому й на даний момент має у своєму активі 23 матчі у футболці «картатих».

4 вересня Хорватія проведе товариську гру проти збірної Кіпра. Цей матч відбудеться у хорватському місті Пула, на стадіоні «Альдо Дросіна».

А 9 вересня домашнім матчем проти Мальти для «картатих» розпочнеться відбірковий етап до Євро-2016. Також до відбіркової групи H потрапили збірні Італії, Норвегії, Болгарії та Азербайджану.