Головний тренер «Фейєноорда» Фред Рюттен в післяматчевій прес-конференції поділився з журналістами враженнями від гри з «Зорею» (1:1):
- Склалося враження, ніби ви недооцінили суперника - це правда? Задоволені результатом?
- Я не думаю, те що ми недооцінили «Зорю», це відмінна команда, яка чудово контратакувала. Що стосується результату, з урахуванням того, що це перший матч, з одного боку я задоволений, з іншого боку є відчуття, що ми могли перемогти, у нас були моменти, які ми могли реалізувати.
- Чому Ваша команда боялася їхати до Києва? Все пройшло нормально?
- Нас добре прийняли, тут дуже гостинні люди, ми всім задоволені.
- Як ставитеся до бойкоту матчів Чемпіонату Світу в Росії?
- Прошу вибачення, але я не відповідаю на політичні питання, я відповідаю на питання, які стосуються матчу проти «Зорі».
- Чи не розчаровані Ви нічиєю?
- Так, розчарований, команда могла виграти, проте наш клуб - молодий. Хлопці хвилювалися, оскільки матчі проходять в рамках Ліги Європи. Єдине, що залишається робити - працювати.
- Як команда буде відновлюватися до матчів чемпіонату Голландії?
- Підготовка буде в звичайному режимі, сподіваюся, все буде добре, адже ми тільки набираємося досвіду.