Микита Шевченко:«Будемо битися, що поробиш»

Динамо Київ 22 Серпня, 05:34
Після гри з роттердамським «Фейеноордом» голкіпер луганської «Зорі» Микита Шевченко поспілкувався з журналістами.





- Що можете сказати по сьогоднішній грі, чому так склалося, що знову пропущений м’яч вдома. В чому причина?

- Можливо, нестача досвіду в цих матчах, можливо не до кінця сконцентрованими були. Багато факторів, тільки перший раз виступаємо, але я вважаю, що для першого разу доволі непогано.

- Вернидуб залишився задоволений після матчу?

- Задоволений, я гадаю, залишився задоволений. Непоганий результат, з яким спокійно можна грати в Голландії.

- На матч відповіді будете налаштовуватись на пробивання пенальті?

- (Сміється) Ну якщо будуть, будемо, щось думати і робити. Не знаю, подивимось як складеться гра. Будемо вигравати!

- Будете їх відпрацьовувати?

- Та ні навіщо і так вмію.

- Як вважаєте, в матчі відповіді, «Фейєнорд» додасть в ігровому плані?

- Я думаю, вони нас подивились і гадаю, що тепер будуть готуватися ще більш серйозніше.

- Але результат більше влаштовує «Фейєнорд»…

- «Мольде» також влаштовував. Будемо битися, що поробиш.