Напередодні матчів 1/16 фіналу Кубка України своїми очікуваннями поділилися наставник кіровоградської «Зірки» Анатолій Бузник.
«
Всі тренування збільшилися на півгодини. Нікому не спиться. Купили болгарську валер'янку (посміхається). Команда «Динамо» дуже серйозний подразник, тим більше, для «Зірки». Для людей Кіровограда майбутній матч - це свято, - цитує Бузника
Квитки розкуповуються «на ура», всі хочуть побачити динамівську команду на власні очі Але й «Зірка» сьогодні місцевих уболівальників не балує - за місяць в рідних стінах була всього одна гра.
На жаль, не всі наші гравці в строю. Наш капітан Олександр Качура тільки приступив до роботи, але задіяти його в грі з «Динамо» ми не ризикнемо. На відміну від кадрових проблем, проблем психологічних у нас більше. Це пов'язано з початком сезону, в якому нас опустили з небес на землю. Тепер будемо знову намагатися робити рухи вверх».