Денис Кожанов: «Красильников - «красень»! Щойно треба платити зарплатню — він миттєво в кущі»

Футбол України 22 Серпня, 13:21
Новий-старий півзахисник «Карпат» під час розмови із журналістом розповів, що він щасливий повернутися в рідну команду й майже рідне місто та дорікнув екс-президенту «Севастополя» за невиплачені борги.

- Вам довелося повернутись у «Карпати» після трирічних мандрів. Як проходить ре­адаптація? Чи допомагає те, що Львів однедавна — рідне для вас місто?

- Насправді почуваюся дуже доб­ре. Обожнюю це місто! І команду нашу люблю. Щиро радий був вернутися сюди. Поки все в мене складається.

- Дещо неприємний момент: керівництво попереднього клубу — «Севастополя» — розрахувалося з вами? Якщо ні, то коли обіцяє?

- Звичайно, ні (далі послідувала довга емоційна тирада, з якої випливає, наскільки це болючий момент. — В.Б.)!!! У всіх гравців уже неіснуючого клубу непогашені борги, причому піврічної давності. Тобто виходить, ми майже шість місяців грали надурняк. Я з колишніми партнерами регулярно передзвонююся, в усіх ситуація аналогічна. У нас же, нагадаю, сім’ї. А головний «красень» у цій ситуації — наш колишній президент Олександр Красильников! Коли «Севастополь» вигравав або виникала потреба перед кимось похизуватися, він кричав: «Я — президент!»; щойно треба платити зарплатню — він миттєво в кущі. Й усе йде до того, що нічого ми так і не отримаємо: до останнього моменту, до кінця травня, нам обіцяли, що заборгованість ліквідують, а тепер кажуть, мовляв, «клубу не існує, то чого ви хочете?»

- Денисе, та ви не зовсім правильно сприймаєте ситуацію! Хто такий Красильников? Він у «Севастополі», як мовиться, обличчям торгував, а гроші давав Вадим Новинський.

- Я розумію це, але ви ж не бачили, як поводився Олександр Ілліч! Він пос­тійно наголошував, що все залежить од нього. Мовляв, він керівник і вирішує справи. А критичного моменту першим сховався, «відійшов од справ».