- У когось закінчується контракт, хтось іде в оренду, когось продають. Це звичайна справа. Рома Єрьоменко не захотів залишатися. Хоча тут, думаю, швидше агент, ніж сам Рома. Дуже шкода, що його немає в команді. Футбол живе своїм життям. Не завжди те, що буває в житті, відбувається у футболі і навпаки. Бувають правила, поняття, регламенти. З приводу Єременко у мене всередині є маленька іскорка, яка грунтується на моєму бажанні, щоб він повернувся. І я скажу, що, може бути, не без шансів. Давайте почекаємо недельку. Напевно деякі речі будуть ясні ... -
розповів Айрат Гараєв.