Підсумки 1/16 Кубку України

Динамо Київ 23 Серпня, 20:01
Вчора було зіграно перший матч 1/16 Кубку України, за підсумками якого до 1/8 фіналу потрапила «Олександрія».

Сьогодні, відігравши 12-ть матчів, виявилися наступні команди, які продовжуватимуть боротьбу за звання володаря Кубку України.

Київське «Динамо» впевнено обіграло кіровоградську «Зірку» з рахунком 1-3.

Шість команд УПЛ переграли своїх опонентів з перевагою в один м’яч:

«Миколаїв» —

«Иллічівець»

(Маріуполь) 0:1

«Десна» (Чернігів) —

«Дніпро»

(Дніпропетровськ) 0:1

«Реал Фарма» (Овідополь) —

«Олімпік»

(Донецьк) 0:1

«Нефтяник» (Ахтирка) —

«Волинь»

(Луцьк) 0:1

«Геліос» (Харков) —

«Металург»

(Запоріжжя) 0:1

«Оболонь-Бровар» (Київ) —

«Шахтар»

(Донецьк) 0:1

«Черкаський Дніпро» —

«Говерла»

(Ужгород) — 1:2

Розгроми своїм суперникам влаштували три команди Прем’єр-ліги:

«Нива» (Тернопіль) —

«Ворскла»

(Полтава) 1:5

«Чайка» (Чайки) —

«Карпати

»

(Львів) 0:4

«Буковина»

(Чернівці)

«Чорноморець»

(Одеса) 0:4

Єдиним клубом УПЛ, який не зміг пробитися далі, став «Металург» (Донецьк), який поступився «Полтаві» 2-1.