Сьогодні, відігравши 12-ть матчів, виявилися наступні команди, які продовжуватимуть боротьбу за звання володаря Кубку України.
Київське «Динамо» впевнено обіграло кіровоградську «Зірку» з рахунком 1-3.
Шість команд УПЛ переграли своїх опонентів з перевагою в один м’яч:
«Миколаїв» — «Иллічівець»
«Десна» (Чернігів) — «Дніпро»
«Реал Фарма» (Овідополь) — «Олімпік»
«Нефтяник» (Ахтирка) — «Волинь»
«Геліос» (Харков) — «Металург»
«Оболонь-Бровар» (Київ) — «Шахтар»
«Черкаський Дніпро» — «Говерла»
Розгроми своїм суперникам влаштували три команди Прем’єр-ліги:
«Нива» (Тернопіль) — «Ворскла»
«Чайка» (Чайки) — «Карпати »
«Буковина» (Чернівці) «Чорноморець»
Єдиним клубом УПЛ, який не зміг пробитися далі, став «Металург» (Донецьк), який поступився «Полтаві» 2-1.