Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев дав свій коментар стосовно кубкового матчу проти кіровоградської «Зірки» (3:1).
«Ні про яку недооцінку „Зірки» мови бути не може - ми знали, що „Зірка» в матчі з нами буде боротись до останнього на футбольному полі, тому налаштовувалися на гру відповідним чином. сказав Калітвінцев у ефірі телеканалу «Футбол 1»
Що ж стосується самого ходу зустрічі, то, перш за все, добре, що вдалося швидко відкрити рахунок і розвинути перевагу. Думаю, ці швидкі голи допомогли нам - після них нам стало легше грати», -