«Мені здається, що я нікуди не їхав звідси. Ніби приїхав на тренування. Насправді приємно, що всі зустріли добре. Таке спілкування, наче сто років один одного знаємо, воно так і є.
І на «Олімпійському» позитивні емоції, суцільний позитив. На жаль, так мало часу, буквально півтора дня. Але тепер в найближчі два роки я гравець «Хайдука», - розповів Мілевський.