Екс-динамівці про гру «Зірка» - «Динамо»

Динамо Київ 24 Серпня, 20:15
Екс-гравці київського «Динамо» Олег Венглинський і Андрій Несмачний прокоментували в ефірі програми «ПроФутбол» гру Кубка України «Зірка» - «Динамо»:

Венглинский: «Було таке відчуття, ніби гра буде складною для київського «Динамо». Тим паче в Кіровограді хороші фахівці працюють, тому що це футбольне місто. Як показала гра, «Зірка» програла перші 15 хвилин, гравці не очікували, що «Динамо» буде пресингувати, атакувати і нав'язувати свою гру».

Несмачний: «Зірка» грала в футбол, в красивий футбол для своїх уболівальників. Кіровоградська команда чудово розуміла, що класом вона нижча «Динамо», і кияни реалізують свої моменти».