Головний тренер «Іллічівця» - про ситуацію з домашніми матчами команди.
«Ми опинилися в форс-мажорних обставинах. Ми вперше в умовах бойових дій, які проходять на Донбасі. Аналогів цьому немає, і як себе вести, до кінця ніхто не знає. Але я, знаючи ситуацію в Маріуполі зсередини, говорю: тут все спокійно.
«Створений був прецедент, що тепер інша команда до нас не поїде, мовляв, чому ніхто не їхав, а вони повинні їхати? Зараз багато залежатиме від того, яке рішення прийме керівництво «Говерли». Якщо вони приїдуть до нас і зіграють, то решта команд побачать, що тут безпечно і теж будуть до нас їздити. Нам потрібно провести хоча б один матч вдома, щоб всі переконалися - тут все спокійно і добре», -
цитує Павлова MatchDay.