Бернард пояснив запізнення: «Я боюся»

Футбол України 25 Серпня, 10:11
Півзахисник донецького «Шахтаря», який значно запізнився після відпочинку в Бразилії і тільки-но повернувся, пояснив свій вчинок.

«Я щасливий працювати в «Шахтарі». Я бажаю їм всього хорошого. Як я, так і решта, хочемо тільки кращого для команди», -

наводить слова Бернарда

shahta.org

.

«Відстрочка моєї відпустки спровокована об'єктивними причинами. Тому що я боюся. У вас тут часті конфлікти. А у мене сім'я і вони за мене переживають», -

пояснив Бернард

.

Нагадаємо, Сергій Палкін повідомляв, що Бернард не вибачився і буде оштрафований.