- Кого хотілося б отримати в суперники в 1/8 фіналу?
- Навіть не знаю... Хотілося б зіграти з «Шахтарем» або «Динамо». А чому б і ні? Це був би для нас непоганий досвід!
- Які завдання стоять перед «Полтавою» в Кубку України?
- Виходити і грати, яка команда нам би не попалася. Ми хочемо пройти далі, а в матчах показувати свій рівень і прогресувати, - цитує Максима ua-football.com