Вихованцеві київського «​​Динамо» прийшла друга повістка в армію

Динамо Київ 25 Серпня, 17:05
Вихованець київського «Динамо» Олександр Шевелюхін зараз виступає за «Гурнік» із Забже, який лідирує у чемпіонаті Польщі

Вихованець київського «Динамо» Олександр Шевелюхін зараз виступає за «Гурнік» із Забже, який лідирує у чемпіонаті Польщі, повідомляє UA-Футбол.

І вдруге за останні кілька місяців Олександра покликали в українську армію. Вперше повістку футболіст отримав у березні, під час окупації Криму російськими військами. Тоді всі формальності допомогла врегулювати мама. Вона пояснила у військкоматі, що син живе і працює в Польщі.

Однак після другої повістки, вже Шевелюхіну самому довелося привозити документи у військкомат.

«Повинен був особисто надати документи, що я зареєстрований, працюю і живу в Польщі. -

розповів Олександр в інтерв'ю Przeglad Sportowy

. - У Києві зараз життя йде в звичному темпі. Хоча відчувається нервозність. Всі слідкують за подіями на Сході. Вже вдома дізнався, що в боях загинув мій друг дитинства Юрій. Отримав важкі поранення і не вижив. Зараз повістку в армію отримав чоловік моєї сестри. у них двоє дітей. Дуже хвилююся».

Раніше повістку в українську армію отримав півзахисник «Металіста» та збірної України Едмар.

«Я показав цей папір керівництву клубу, потім, мабуть, було все залагоджено, мене більше не викликали. Швидше за все, трапилася якась помилка у військкоматі», -

сказав Едмар

.