Д'ємерсі Мбокані у своєму Facebook анонсував свою реабілітацію на півдні Франції.
«Починаю реабілітацію у Сан-Рафаель, Франція. Без болю - нема успіху», -
написав нападник «Динамо».
Нагадаємо, що за висновком лікарів, Мбокані зможе вийти на поле не раніше листопада.