Трансфер Теодорчика в «Динамо» може зірватися

Динамо Київ 26 Серпня, 06:05
Шотландський «Селтік» намагається перехопити у київського «Динамо» польського форварда, незважаючи на те, що переговори футболиста «Леха» зі столичним клубом знаходяться на фінальній стадії.

На сьогоднішній день форвард знаходиться в Києві, де проходить медогляд. Проте в останній момент «Селтік» погодився заплатити «Леху» за Теодорчика таку ж суму компенсації, про яку «Лех» домовився з «Динамо» (приблизно 4 мільйони євро), до того ж самому гравцю шотландці запропонували більш вигідні умови, -

повідомляє видання Sportowe Fakty.